Заняття в школі Майбутніх першокласників проводяться щосуботи о 10.00. Телефон вчителя - 0950619979 (Олена

Анатоліївна)

       УВАГА! КОНКУРС!

     Шановні педагоги, батьки, учні пропонуємо Вам долучитися до ІІІ Всеукраїнського конкурсу творчих робіт школярів «Гуманне ставлення до тварин», який БФ «Щаслива лапа» проводить спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки.

часниками можуть стати учні 4-6 класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти відповідного віку, які мають скласти продовження авторського оповідання «Погризені капці».

       Кращі роботи будуть нагороджені дипломами I, II, III ступеню та подарунками!

Умови участі, вимоги до робіт, терміни, текст оповідання та інші деталі проведення конкурсу можна переглянути за посиланням:https://happypaw.ua/ua/bioethics/contests/one/2.

       Твори надсилаємо на шкільну електорнну пошту lisosvita9@ukr.net .

     СВІТ СПОРТУ

      Напередодні Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку Національний олімпійський комітет України продовжив добру традицію, започатковану 15 років тому, з проведення Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм «Світ спорту».

     За традицією учасників конкурсу гостинно приймав Університет державної фіскальної служби в Ірпені, що на Київщині.

    На розгляд журі, до складу якого увійшли відомі телевізійники, уславлені олімпійці та спортивні фахівці, надійшло 52 сюжети та програми від 25 творчих колективів та окремих авторів з 15 регіонів країни.

    На початку заходу до присутніх на святі  звернувся президент НОК України Сергій Бубка. Він привітав учасників з професійним святом та відзначив їх вклад у популяризацію спорту, а також висловив окрему подяку за ініціативу проведення конкурсу колишньому голові Луганського відділення НОК України Миколі Кравченку і голові Київського обласного відділення Ігорю Малинському.

    Переможцем  XV Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм «Світ спорту» у номінації «Особистість у спорті» став фільм про олімпійського чемпіона М. Ф. Чужикова  «Наш земляк-відомий олімпієць», створений  учнівським колективом нашоїї школи  під керівництвом Долгорукової В.В. та Нікішиної Т.М.

   Традиційно усі переможці конкурсу «Світ спорту» отримали спеціально виготовлені оригінальні статуетки та пам'ятні подарунки від НОК України.

    У заході взяли участь уславлені олімпійці: Наталія Добринська, Олександр Абраменко, Олена Говорова, Валерій Андрійцев, Юлія Прокопчук, Федір Лащонов й провідні телевізійні журналісти, фахівці сфери та інші.

   Свої вітання винуватцям свята також адресували віцепрезидент НОК Микола Томенко, ректор Університету Павло Пашко, голова Київського обласного відділення НОК Ігор Малинський та інші поважні гості.

15.11.2019  року  учні школи в межах Тижня безпеки дорожнього руху взяли участь в  Єдиному  національному уроці «Безпечна країна», мета якого -  підвищення безпеки дорожнього руху, попередження травматизму учасників дорожнього руху, активізації роботи щодо профілактики всіх видів дитячого травматизму, збереження життя та здоров’я дітей.

          ЛИСИЧАНСКАЯ ГОРОДСКАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

                      КРАСНОГО КРЕСТА УКРАИНЫ

                           Б Л А Г О Д А Р Н О С Т Ь

           АКЦИЯ «СОБЕРИ ПОРТФЕЛЬ ДЛЯ ДРУГА»

                    АКЦИЯ «ПЯТЬ КАРТОШИН»

               Сегодня мы снова получили драгоценные посылки от наших друзей из  СОШ №9.

          Наши дорогие и  замечательные! Выражаем вам безграничную благодарность и от нашего имени и от имени  подопечных, которые ждут ваших добрых дел.

          Добрые дела и поступки – это не только награда тем, на кого они направлены. Это еще и возможность развития себя,  как личности,  тому, кто их совершает. Добрые дела оставляют  незабываемый след в душе дарителя добра – радость, мир и гармонию. Каждый день найдется кто-то, кому нужна помощь – одинокие старики, бездомные коты и собаки, близкие и родные своей семьи, соседи, приятели в школе, окружающие люди. Всегда приятно, когда и тебе самому оказывает помощь неравнодушный друг.

         Совершение добрых поступков лучше не откладывать на потом. Пройдя мимо, никогда уже не получится сделать добро тому, кому это действительно нужно.

          Спешите делать добрые дела, как наши ребята из школы №9

         ЛИСТ ВІД   БО «БФ «ЩАСЛИВА ЛАПА»         

 

Доброго дня, шановні друзі!

           Ваш навчальний заклад долучився до IV Всеукраїнської акції «Нарру Гав для Сірка», мета якої – збір та передача допомоги для тварин в притулках (корм, крупи, консерви, медикаменти тощо).

          Загальні підсумки акції можете переглянути за посиланням: https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/2

           Надсилаємо електронну подяку за участь в акції для Вашого навчального закладу. Керівництво БО «БФ «Щаслива лапа» просить передати дану подяку директору, педагогам, колективу учнів та їх батькам.

            Щиро дякуємо за вашу підтримку та небайдужість до проблем безпритульних тварин. Сподіваємося на продовження співпраці.

                                                                                         День захисника України

        Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов’язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами.

      Це обов’язок, який виконують вірні сини України протягом усіх важких років становлення нашої держави – від козацтва й до сьогодення!

          Саме тому напередодні 14 жовтня, Дня захисника України, в Лисичанській ЗОШ І-ІІ ступенів під гаслом «Відповідь нескореного народу»  відбулися заходи  приурочені цій даті.  На єдиному уроці мужності вчителі нагадали учням етапи становлення української нації, імена героїв-захисників, історію свята Покрови, адже цей день став не просто державним святом, а насправді всенародним святом, бо захисниками незалежності та суверенітету України в наш час є військові й добровольці, госпітальєри й волонтери, дорослі й діти – всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу.

          Цікавою й змістовною була зустріч із представниками Лисичанського прикордонного загону. Вони розповіли учням про нелегку службу на Сході держави й подякували за підтримку воїнів, адже маленький малюнок, тепле слово неодноразово рятували життя солдат.

Підсумком дня стала військово-патріотична гра-квест для учнів   5 – 9 класів «Ігри нескорених», де учні змагалася між собою.

           Крім того, вже традиційно, в школі протягом тижня в рамках акції «Привітай воїна» учні збирали гостинці, готували малюнки, виготовляли обереги, писали листи воїнам, щоб зігріти  серця бійців, нагадати їм, що ми про них пам’ятаємо й чекаємо живими.

      7 жовтня 2019 року в офісі Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України урочисто відзначили переможців обласного конкурсу телевізійних програм і фільмів «Країна майбутнього!», який вже втретє проводиться в області і є складовою частиною інформаційно-пропагандистської роботи з популяризації здорового способу життя та ідей олімпізму, розвитку фізичної культури, масового спорту, виховання патріотизму у мешканців Луганщини.

    За підсумками цьогорічного конкурсу наш фільм про олімпійського чемпіона з греблі Чужикова М.Ф. посів І місце.

       УРОК ДОБРОТИ

        2 жовтня за ініціативи  БО «БФ «Щаслива лапа» та підтримки МОН України в школі  пройшов «II Всеукраїнський урок доброти».

        Проведення уроку приурочене до Всесвітнього дня тварин, який відзначають 4 жовтня.

       Під час проведення уроку  школярі мали можливість ознайомитись із правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами розв’язання проблеми безпритульних собак та котів, а також чинними правовими нормами, що стосуються захисту тварин від жорстокого поводження з ними.

                                                                   «Happy Гав для Сірка»
           З 26 вересня по 4 жовтня до Всесвітнього дня захисту тварин учні нашої школи  приєдналися  до благодійної  акціїї «Happy Гав для Сірка». Зібрані 10кг кормів, ліки, посуд, іграшки для пухнастиків були  передані волонтерам міста Лисичанська.
          Робити добрі справи нескладно.

Олімпійці серед нас!

     Вже традиційним стало проведення Олімпійського дня в літньому мовному пришкільному таборі «Rainbow» Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №9.

    14 червня вчителем фізичної культури О.П.Кошель, начальником табору Н.В Буренок та вихователями  було підготовлено свято з метою усвідомлення дітьми необхідності занять фізичною культурою й спортом; формування уявлень про олімпійські види спорту, історію Олімпійських ігор, прославлених спортсменів; зміцнення здоров'я в літній період; виховання у підростаючого покоління почуття патріотизму.

     На церемонії відкриття ігор до дітей з Олімпу спустився давньогрецький бог Зевс, богиня Афіна, які розповіли про історію Олімпійських ігор, а богині Олімпу внесли священний вогонь. Вихованці табору взяли участь у квесті.

     По закінченню команди були нагороджені грамотами.

ДЕНЬ БАТЬКА

       Наші батьки - найближчі для нас люди в усьому світі. «Тато» й «мама» - найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою. Ми намагаємося їх наслідувати. Вони для нас одночасно й найбільша загадка, й найбільше відкриття.

       Свято батька, як і День матері, відзначається зараз у багатьох країнах світу.

       В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня.

    Це свято з'явилося в нашій країні не так давно. Однак, знають і відзначають його багато українців.

    Показати татові свою любов і ніжність, подякувати йому за терпіння й дорогоцінні життєві уроки - все це потрібно робити не тільки у свята.

    У таборі «Rainbow» нашої школи вихованці також відсвяткували День батька. Діти разом з вихователями провели тренінг із подолання стереотипів щодо розподілу сімейних обов’язків жінок на чоловіків,спортивні змагання, фото-виставки. Із особливою зацікавленістю влаштували перегляд  фільмів про сім'ю та сімейні цінності.

 

     Відкриття пришкільного мовного табору

     Ось і почалося літо 2019!Радість для всіх дітей…. А для 50 учнів школи почався літній мовний пришкільний табір «Rainbow».

      Відкриття табірної зміни розпочалося святковою лінійкою. На урочистій лінійці перший день –  знайомств. Для емоційного налаштування була проведена розважально-ігрова програма, які об’єднувала та створювали дружню атмосферу . На хвилях позитиву діти показали свої таланти та здібності, брали активну участь у різноманітних розвагах та конкурсах.

      Окрім цього, вихователі разом з дітьми виготовили куточки для своїх загонів, підійшовши до цієї справи творчо та завзято. Профілактичні бесіди з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності в таборі, правил поведінки, проведені педагогами, ще раз нагадали учням про те, що відпочинок повинен бути не лише цікавим і веселим, а й корисним і безпечним.

      Отож, маємо надію, що сьогоднішній день запам’ятається дітям не тільки іграми, піснями, розвагами, а ще   й смачним обідом в шкільній їдальні!

      Весь колектив школи бажає гарного відпочинку нашим дітям!

         За ініціативою Патрульної поліції України члени дитячої організації «Соняшник»  Лисичанської ЗОШ І-ІІ ст. №9   24.04.2019 року організували просвітницькі мандрівки вулицями міста  задля виявлення написів #НаркоБридота. Було виявлено 6 написів, з яких 4 були зафарбовані, про 2 написи були попереджені власники будинків. Також були проведені роз’яснювальні  бесіди  із мешканцями будинків і вулиць  про загрозу сатанинських написів торгашів наркотиками у Лисичанську та необхідності повідомлення про підозрілі дії (розміщення надписів, встановлення закладок чи їх пошук) на телефон «102».

    10 квітня 2019 року в школі  з нагоди Всесвітнього дня здоров’я було проведено Всеукраїнський урок «Громадське здоров’я», мета якого — формування здорових звичок і відповідального ставлення власного  здоров’я й здоров′я суспільства

Флешмоб на підтримку полонених українських моряків

     «Happy Мяу для Мурчика»

           З 13 лютого по 01 березня Благодійний фонд «Щаслива лапа» в рамках проекту «Біоетика» вдруге проводив Всеукраїнську благодійну акцію «Happy Мяу для Мурчика», яка традиційно була присвячену Всесвітньому дню котів. Цього року до акції приєднались і учні нашої школи.У ході акції було зібрано     11 пакетів консервів для котів, 4 кг сухого корму, 5 кг вівсяних пластівців, 2 кг пшеничної крупи, іграшки,  шампунь, одяг та наповнювачі для кошачих туалетів. Все зібране передано  волонтерам Дюткіній Юлії ( м.Сєверодонецьк)  та Могиленко Христині ( м. Лисичанськ).

      День Героїв Небесної Сотні

    Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні - знак вшанування відваги, сили духу й стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права й свободи людини, європейське майбутнє України.

       З метою належного вшанування цієї пам'ятної дати, учні школи долучилися до акції «Ангели пам’яті», яку  ініціювала співачка й активістка Анжеліка Рудницька та мистецька агенція «Територія А». Також були проведені хвилинки пам'яті, на яких учні вшанували полеглих на майдані, запаливши свічки.

Горить свіча, і памяті сльоза додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса... Героїв Україна пам'ятає.
Небесна сотня білих журавлів, душа яких летить під небесами,

ніхто із вас вмирати не хотів.
Хай вічна пам'ять лишиться за вами!

                                                Велика сила маленьких пожертв

       15 лютого у світі  - День онкохворої дитини. Вдруге учні нашої школи долучилися до акції  фонду "Таблеточки", присвяченої цьому дню, — «Монетки діткам». Виявляється,  піклуватись про інших — це приємно й просто, а наша допомога здатна наблизити хворих дітлахів до одужання. Цьогоріч ми зібрали 988 гривень та перерахували до благодійного фонду "Таблеточки". 

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon

                                                                            Скажемо БУЛІНГУ «НІ»

          БУЛІНГ… Зараз ми все частіше чуємо це слово. Булінгом називають агресивну і вкрай неприємну свідому поведінку однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини або групи дітей, що супроводжується регулярним і психологічним тиском. Це явище несе за собою надзвичайно негативні наслідки.

         На виконання Наказу відділу освіти Лисичанської міської ради №33 «Про проведення єдиного уроку "Стоп булінг" та з метою профілактики насилля в шкільному середовищі 13 лютого 2019 року у Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 9 пройшли уроки під гаслом "Стоп булінг" з використанням матеріалів листа Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 05.02.2019 №847/06.2-26/19. 

         На уроках розглядали поняття, види булінгу та шляхи протидії. Ця тема не залишила байдужим нікого з учнів, викликала багато запитань і відгуків. Також з дітьми були проведені тренінгові заняття з протидії булінгу,  під час яких  діти ділилися своїми думками стосовно даної теми,  виконували різні вправи. У кінці уроку діти склали пам’ятки  «Як захистити себе від булінгу».

      Вітаємо шкільну команду "Фортуна" у складі Сисаліної Поліни, Чепіги Сніжани, Котової Кристини, Семироденко Ангеліни, Чекаліної Дар′ї, Видріної Поліни, Гонтаревої Маргарити та педагога-організатора Нікішину Т.М. з ІІІ місцем у міському конкурсі агітбригад "Молодь обирає". Молодці! Так тримати!

Святкування Дня Соборності  України

У школі пролунали колядки та щедрівки

       Колядки та щедрівки, як невід’ємна частина обрядів зимового циклу, виконують у найбільші свята православних християн – від Різдва до Водохреща. У ці дні всі ми, мабуть, як ніколи, усвідомлюємо зв’язок  одне з одним, з усім нашим народом, який має багату історію й не менш значимі народні традиції, мистецтво, культуру. Традиційно перед Водохрещем у школі проводиться конкурс на краще дійство зимового циклу.  Кожен клас  готував на конкурс різдвяні віншування.

Найкращим обрядом  серед 1-4 класів журі визначило виступ 3б класу  ( кл. керівник Чікалова О.М.). ІІ місце розділили 3а й 4 класи, ІІІ місце -1 й 2 класи.

Серед учнів 5-9 класів І місце посіли учні 6 класу (кл. керівник Кошель О.П.), ІІ місце - 9 клас,            ІІІ місце – 5,9,7 класи.

                                                           Наші перемоги в спорті

      На зимових канікулах учні нашої школи брали участь у міських спортивних змаганнях .

Команда школи у складі  Балакіна Трохима та Видріної  Поліни,  учнів 7 класу, посіла ІІ місце серед шести шкіл міста у змаганнях з настільного тенісу, які відбулися   3 січня 2019 року на базі нашої школи.

        10 січня 2019 року на базі КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ст.№8» пройшов конкурс «Олімпійське лелеченя». Команда школи  у складі учнів 6 класу   Коваленко Анастасії, Боженка Богдана; учнів 7 класу Мица Владислава, Видріної Поліни, Балакіна Трохима, Косецького Олексія, Туріциної Анастасії, Гонтаревої Маргарити; учнів 8 класу Ляшенко Анастасії, Даниленка Олександра, Кузнецова Миколи посіла І місце.

         Молодці! Так тримати.

День Збройних Сил України в школі

     6 грудня відзначається День Збройних Сил України –  це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.

     Учні нашої школи долучилися до акції «Посилка солдату», «Лист солдату». Зібрані дітьми речі й малюнки  були передані нашим воїнам у зону АТО через волонтера                Ю. Шибкова.

     У цей день у школі  пройшло  фізкультурно-спортивне свято,  приурочене до  Дня ЗСУ. Учні змагалися у силі,  спритності, кмітливості, винахідливості. Гостями на святі були представники Лисичанського прикордонного загону. Для них учні теж підготували сувеніри й подарунки.

    #ценесвято!Другий рік поспіль наша школа долучається до інтернет-флешмобу , який організовує організація «Бачити серцем» до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

    Учні 5,6 класів взяли участь у інтерактивному уроці, який підготувала практичний психолог школи Кочерова П.В. Школярі дізналися багато нового й цікавого. Разом ми робимо світ добрішим!!

Голосуй за нашу роботу

         

             Проголосуйте за роботу нашої учениці Чепіги Сніжанни на конкурсі "Молодь за безпеку дорожнього руху".

             Перейди за посиланням та постав лайк під відео.

За крок до перемоги

  Традиційно в листопаді-грудні у місті проходять ІІ етапи Всеукраїнських олімпіад з базових предметів та мовних конкурсів.

       У цьому році Ляшенко Анастасія, учениця 8 класу, посіла 4 місце в олімпіаді з хімії. Учениця 4 класу Коса Євгенія - 4 місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика,  а учениця 5 класу Лактіонова Єлизавета - 5 місце у  ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

          Заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору

 

       З метою вшанування пам’яті жертв голоду 1932-1933 років у школі до Дня пам’яті жертв Голодомору було проведено інформаційно-просвітницькі заходи: проведені класні години, позакласні заходи, година пам’яті і скорботи «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця». Учні 8 класу  провели круглий стіл в шкільному музеї на тему «Трагічні уроки історії», переглянули документальний фільм «Голодомор. Великий злам» із серії «Невідома Україна». Проведено виховні години на теми «І плакала свіча в скорботі»,  «І пам’яті свічка не згасне».

       Під час акції “Запали свічку” школярі вшанували пам’ять померлих під час Голодомору хвилиною мовчання.

               День Гідності та Свободи в школі

 

    #gdignity, #gdignityUkraine  З нагоди п’ятої річниці Дня Гідності та Свободи в школі пройшли заходи, спрямовані на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави. 

    Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України.

     

Ми - лауреати ХІV Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм  «Світ спорту»

      До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку Національний олімпійський комітет провів Всеукраїнський фінал і нагородив лауреатів і номінантів ХІV Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм «Світ спорту», що проводиться з 2003 року і був заснований за ініціативи Луганського обласного відділення НОК та його колишнього голови Миколи Кравченка.

      Урочистий захід відбувся в Університеті державної фіскальної служби в Ірпені, що на Київщині.

      Вітали учасників конкурсу президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, ректор Університету державної фіскальної служби Павло Пашко, голова Київського обласного відділення НОК Ігор Малинський, перший заступник міського голови міста Ірпінь Олександр Маркушин.

     Цього року на розгляд журі, у складі якого відомі телевізійні журналісти, діячі культури та мистецтв, уславлені олімпійці, свої роботи надіслали    36 організацій з різних регіонів країни й представили 105 телевізійних робіт.

      Лауреатом ХІV Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм  «Світ спорту» у номінації «Надії спортивного телебачення» став  фільм нашої школи «Фізкультура в нашому житті».

    День української мови  та писемності

       9 листопада в Україні відзначається День української мови  та писемності. Зазвичай у цей день у навчальних закладах проводяться різноманітні заходи, присвячені темі писемності та грамотності. З нагоди цього свята проходить Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цю унікальну акцію започатковано у 2000-му році.
     Тож уже не перший  рік радіодиктант національної єдності  збирає тисячі українців, які прагнуть продемонструвати любов  та пошану до рідної мови. Приєдналися до радіодиктанту  й учні,  вчителі та батьки  нашої школи . Цього року тема диктанту «Крила України». 
     Проведення подібних заходів дозволяє  не лише перевірити знання рідної мови, а й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку і збагачення.

Також в цей день пройшов І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Любиш ліс-обирай FSC

 


            Охорона природи повинна займати важливе місце в житті кожної людини. 

      28 вересня 2018 співробітники офісів FSC по всьому світу, власники сертифікатів FSC, відповідальні компанії, освітні заклади та всі бажаючі, що розділяють любов до лісу, проводять в різних куточках планети різноманітні заходи, присвячені відповідальному ставленню до лісів та лісових ресурсів.

        Учні Лисичанської ЗОШ І-ІІ ст. №9 долучилися до  святкування FSC- П’ятниці 2018. Були проведені уроки           «  FSC і я», «Людина і природа», «Що таке ліси?» «Вплив діяльності людини на ліси».

         Учні молодших класів взяли участь у  конкурсі  малюнків «Бережи ліс!».

        Дуже приємно, що від FSC надійшла «Новою поштою» чудова наочність, закладки та наліпки для учнів.

    Тепер школярі будуть заохочувати  своїм батькам та сусідів  шукати продукти з логотипом FSC на полицях магазинів, роблячи відповідальний вибір на користь лісів.

СТОП булінг!

      У кожної людини є право - любити іншого,

або не любити, поважати, або не поважати ...

Але ні у кого немає права бити людину по обличчю – нехай навіть просто словесно.

 

         Булінг (від англ. bully - насильник). Погодьтеся, страшно звучить? Але справа навіть не в звучанні, а в тому, що це явище оточує нас всюди - в кожному навчальному закладі, і найстрашніше - те, що воно несе за собою надзвичайно негативні наслідки.

         На виконання листа Департаменту освіти і науки «Щодо проведення уроку «Стоп булінг», в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»  13 вересня 2018 року у Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 9 пройшли уроки під гаслом «Стоп булінг!».  З учнями проведено тренінгові заняття з протидії булінгу,  під час яких  діти ділилися своїми думками стосовно даної теми,  виконували різні вправи. У кінці уроку діти склали пам’ятку «Як не стати жертвою булінгу».

На Олімпійській хвилі

Олімпійський тиждень у школі

        З 3 по 9 вересня у школі були проведені заходи, присвячені Всеукраїнському Олімпійському тижню. Програма заходів включала в себе спортивні змагання для учнів 1-9 класів, конкурс спортивних девізів «Олімпійці серед нас», виставку стіннівок «На олімпійській хвилі», відвідування шкільної бібліотеки, єдині уроки «Спорт для всіх», ранкову гімнастику на свіжому повітрі перед початком занять. Також було проведено День здоров’я під гаслом  «Ми – олімпійська нація», конкурс бівуаків, у якому перемогу здобули учні 2, 3-А, 3-Б, 6,7 і 8 класів,       ІІ місце посіли учні 1 і 4 класів, ІІІ місце поділили 5 та 9 класи.

      Всі заходи були направлені на популяризацію здорового способу життя та спорту. Кращі учні захищали честь школи на загальноміському уроці, який проходив у ЗОШ № 3. Команда нашої школи стала переможцем і була нагороджена почесною грамотою.

       На заключній урочистій шкільній лінійці були підведені підсумки Олімпійського тижня.      Переможці були нагороджені грамотами.

Щиро вітаємо зі святом Першого дзвоника!

    3 вересня у Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 9 пролунав перший дзвоник. Свято Першого дзвоника і початок нового навчального року – це подія, яка неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

     Учні школи тепло вітали 30 першокласників, які будуть навчатися за програмою НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ. Старшокласники урочисто вручили наймолодшим учням подарунок - мольберт.

     Директор школи Квіт Юлія Вікторівна привітала учнів, батьків та вчителів з початком нового навчального року. Побажала всім міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні.

     І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – пролунав перший дзвоник! Першокласники, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, зробили свій перший крок уперед на великому шляху до країни Знань.

       Класні керівники після свята повели своїх учнів у класи на перший урок. Розпочався новий 2018-2019 навчальний рік!

СХІД І ЗАХІД-РАЗОМ

     Торік міністерство освіти й науки, Львівська обласна рада. Львівська ОДА, Луганська обласна військово-цивільна адміністрація підписали декларацію намірів співпраці в освітній галузі задля формування в учнівської молоді східної та західної України цінностей на засадах загальноукраїнської ідентичності та патріотизму. У  2018 році було оголошено конкурс  проектів освітнього обміну між Луганською та Львівською областями.

     Цьогоріч  Жовківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Жовківської районної ради Львівської області переможцем у проекті «Методична майстерня». За запрошенням директора школи Шевчука І.С. вчителі  нашої школи на чолі з директором Квіт Ю.В.  з 20.08.2018р. по 23.08.2018 року  перебували на Жовківщині. Урочисто їх зустріли голова Жовківської районної ради Роман Горбань, керівник відділу освіти Жовківської РДА Михайло Коваль, голова ЖРО профспілки працівників освіти й науки Ірина Бродик.

Упродовж чотирьох днів для педагогів були проведені тренінги методистами ІМЦО відділу освіти Жовківської РДА та викладачами Львівського ОІППО, незабутні подорожі до Крехівського монастиря, Старої Скваряви,  Львова, екскурсії Жовквою.

    «Методична майстерня» - стала сходинкою до зближення шкіл Заходу й Сходу, співпраця шкіл буде й надалі продовжуватися, а враження від подорожі назавжди залишаться в серцях педагогів.

    В умовах глобалізації та інформаційного суспільства якісна освіта стає доступною. Ця платформа створена для того щоб, надати можливість українським дітям і молоді незалежно від місця проживання здобути українську освіту. Держава надає можливість здобути освіту екстернатом, а ми - вивчити українську мову і літературу та історію України, підготуватися до Державної підсумкової атестації та ЗНО з цих предметів. Перейти на сайт "Доступна освіта" можна за цим посиланням

Спортивне свято «У пошуках Олімпійського вогню»,

 присвячене Всеукраїнському Олімпійському дню

      Цікавим і насиченим був день 14 червня 2018 р. у літньому мовному таборі «Rainbow» Лисичанської загальноосвітньої школи №9.

         З нагоди відзначення Дня заснування Міжнародного олімпійського комітету та проведення  23 червня 1894р. Міжнародного Олімпійського дня, з метою популяризації фізичної культури, спорту,олімпійського руху та пропагування здорового способу життя в таборі було організовано свято для вихованців.

    Захід розпочався з веселої активної зарядки, під час якої діти отримали великий заряд бадьорості та позитиву. Після сніданку, підхопивши емоції дітей, учитель фізичної культури табору, вихователі та начальник табору організували спортивно-розважальну програму.

     Свято розпочалося з внесення Олімпійського прапора та виходу величних  Богів Священного Олімпу, розповіді про Олімпійські  символи - олімпійські кільця та гімн. Діти розділилися на дві команди. Вони стрибали, грали з м’ячем та виконували різноманітні спортивні завдання. Також були проведені змагання з міні-футболу та просвітницькі хвилинки щодо формування здорового способу життя. По закінченню свята команди  були нагороджені грамотами.

    Олімпійський день  був спрямований на те, щоб кожен із учасників мав змогу ще раз пригадати, що здоров’я людини – безцінний дар, тому ставитись до нього треба бережливо.

Привіт, літо й «Rainbow»

        Літо  - це  найпрекрасніша пора,  і  діти  завжди з нетерпінням чекають на неї. 

         Літо – це час, який навмисне придуманий для відпочинку. Влітку можна відпочивати на природі: на морі, на березі річки, озера, у лісі, в парку або на галявині. Учні школи  з нетерпінням чекали на відкриття літнього пришкільного мовного табору «Rainbow».

         Цікаве табірне життя, сповнене дитячих вигуків і оплесків, радощів і хвилювань!

Ось прийшов веселий час!

Сто розваг чекає нас!

Бігай, грайся, розважайся,

Пізнавай все, розвивайся!

         Літній пришкільний табір «Rainbow» працюватиме з 01.06.2018 по 16.06.2018 р. За цей час у ньому відпочиватимуть 55 дітей — учні 1-9 класів.

         Чудовим і веселим було відкриття табору — діти пізнавали  закони табірного життя, грали у різноманітні ігри,  зустрілися з казковими героями з сучасних мультфільмів. 

       Ранкова зарядка, різноманітні заходи даватимуть вихованцям табору заряд бадьорості та енергії на цілий день.

         Сподіваємося , що життя у таборі буде цікавим і змістовним, принесе безліч нових вражень і відкриттів.

          Have a nice rest!

День вишиванки в школі

          Історія вишиванки на теренах України має не одну тисячу років. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, є символом краси та щасливої долі. 

         Святкування Дня вишиванки – це збереження українських традицій, популяризація їх серед молоді та іноземців.
         У нашій школі учні взяли участь у  флешмобі «Вишиванка єднає українців».

         Кращими у флешмобі були учні 7 класу ( класний керівник Орлова О.В.), ІІ місце посіли учні 5 класу ( класний керівник Трощілова С.Д.), ІІІ місце розділили учні 6 і 8 кл.

       Вишиванка – це вже не просто одяг, а символ української нескореності та свободи, який об’єднує всіх українців.

Шановні батьки першокласників 2018-2019 н.р.,

нагадуємо, що 

до 31 травня батьки повинні:

  • написати заяву про вступ дитини до школи,

  • принести копію свідоцтва про народження,

  • оригінал або копію медичної довідки (копію, якщо ви подаєте документи в кілька шкіл відразу, після зарахування потрібно принести оригінал).

    З Порядком зарахування учів  до школи можна ознайомитись, перейшовши за посиланням

                                                                                 Весняна толока

        Нарешті весняне тепло пробуджує все живе від довгого зимового сну, отже, настав час прибрати землю, аби весняна зелень привітно усміхнулася всім.

      13 квітня в нашій школі відбулася традиційна толока з благоустрою території шкільного подвір’я, у якій взяли участь учні 2-9 класів та вчителі. Весело та дружно йшла робота… Було прибрано територію подвір’я, саду,  впорядковано квітники. Об’єднані зусилля, націлені на благоустрій, естетичне оформлення та озеленення території, дали свої результати: на шкільному подвір'ї чисто й красиво!

Великодній Ярмарок

    За ініціативою дитячої організації «Соняшник» та при підтримці батьківської громадськості, педагогічного колективу та адміністрації в нашій школі відбувся Великодній ярмарок. Захід став справжнім святом для всієї шкільної родини. Ніхто не залишився осторонь, кожен долучився до спільної справи, адже виручені кошти підуть  на облаштування зон відпочинку для школярів. На ярмарку можна було придбати різноманітні смаколики, пасхальні сувеніри, книги, іграшки. Спільними зусиллями було виручено 2060 грн. Найбільші суми виручили учні 2а класу (465 грн.), та учні 1 класу (405 грн.)

Змагання  з настільного тенісу

Куліков Руслан, учень 9 класу,

посів І місце серед юнаків.

Видріна Поліна, учениця

6 класу,  посіла ІІІ місце серед дівчат.

Вітаємо переможців !

           «Край, в якому я живу»

 

  20 березня 2018 року  відбулося урочисте відкриття фінального етапу конкурсу «Край, в якому я живу» на базі Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва. Під час урочистостей присутні мали змогу насолодитися хореографічними і музично-пісенними виступами у виконанні юних обдарувань, вихованців закладів позашкільної освіти Чернігівщини; переглянути фотовиставку «Краса Чернігівського краю» члена Національної спілки фотохудожників України Віктора Кошмала. Протягом трьох днів 67 конкурсантів із різних куточків України насолоджувалися цікавою програмою. У рамках заходу для учасників побували на  екскурсії містом «Чернігів стародавній», переглянули театральної виставу «Сватання на Гончарівці» Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка та відвідали картинну галерею Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана. Роботу секцій конкурсу за профілями музеїв було організовано на базі Чернігівського обласного історичного музею імені          В.В. Тарновського, «Військово-історичного музею» (філії Чернігівського обласного історичного музею імені В.В. Тарновського), Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника М.М. Коцюбинського. 22 березня 2018 року на базі Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана відбулося закриття II туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» та нагородження його учасників. Сисаліна Поліна, учениця 8 класу нашої школи, була відзначена дипломом.

"Таланти твої, Луганщино!"

       Згідно наказу міського відділу освіти № 7 від 05.01.18 р. в рамках святкування 80-річчя з дати утворення Луганської області, з метою підтримки творчо обдарованої молоді Лисичанська, сприяння національно-патріотичного виховання учнів шляхом підвищення їх поінформованості про рідний край, його історичну та культурну спадщину 22, 23 березня в ЦПРШМ був проведений міський фестиваль «Таланти твої, Луганщино!».

У фестивалі взяли участь усі загальноосвітні школи міста Лисичанська.

      Конкурс проходив за трьома номінаціями: вокал, хореографія, театрально-обрядове дійство.

     Журі конкурсу виступ нашої школи був оцінений на високому рівні(загальний бал: 126 б. /середній бал:10,5б.).

       Дякуємо за підготовку до конкурсу Нікішиній Т.М., Долгоруковій В.В., Ганіній О.В., за виготовлення костюмів  - Видріній О.М., Даниленко Є. та Герасименко Т.Л.       

БАРВИ РІДНОГО СЛОВА

      26 березня в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся творчий конкурс юних поетів та читців «Барви рідного слова», присвячений творчості видатного українського поета та художника Тараса Шевченка.

  У ньому взяли участь від нашої школи Доброрєз Володимир, учень 3 класу, та Котова Кристина, учениця 8 класу. 

         Діти виступали в двох вікових категоріях: 6-9 та 10-13 років.

         Котова Кристина посіла І місце в конкурсі й була відзначена почесною грамотою.

         Так тримати!

21 березня – Всесвітній день людей з синдромом Дауна

        Сьогодні в усьому світі проходить флешмоб lots of socks, тобто "багато шкарпеток". Люди одягають шкарпетки з неоднаковими візерунками і різних кольорів, аби відчути, як це бути не таким як усі, і жити під пильними поглядами оточуючих .Учні 9 класу долучилися до флешмобу 

#Socksbattle4DS #wdsd18 #lotsofsocks #wdsd18_ukraine #бачитисерцем#разоммиробимосвітдобрішим #no_drama

          Ось він -зірковий час для наших шкарпеток!

        Вітаємо профспілкому організацію школу за зайняте ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки Укараїни за 2017 рік.

     ЮНІ ШАХОВІ КОРОЛІ

                 Вітаємо Ляшенко Анастасію , ученицю 7 класу, за зайняте  ІІ місце  в міського турнірі "Юні шахові королі", а  Кулікова Руслана, учня 9 класу,  за активну участь у турнірі  й жагу до перемоги. Так тримати! Ми вами пишаємося. 

Шевченківський тиждень

     Весна – це пора нового життя… Нам вона також асоціюється з іменем Великого Кобзаря – Тараса Шевченка. Адже щороку в березні ми святкуємо День народження видатного поета і славного сина України.

   Учні  школи вважають, що всі, від великого до малого, повинні вшанувувати  пам’ять пророка України.
     На  думку учнів, твори Т. Шевченка завжди актуальні, а особливо сьогодні, у такий важкий для нашої Батьківщини час.
     З 12 по 16 березня в школі пройшов Шевченківський тиждень. Протягом тижня учні читали вірші поета, малювали ілюстрації, дивилися фільми  про Т.Г.Шевченка, взяли участь у флешмобі "Селфі з Кобзарем". Найцікаваішим і захоплюючим став  Шевченко-квест. Учні за допомогою QR-кодів знаходили станції, розгадували кросворди, ребуси, математичні задачі на основі Шевченківських дат, складали пазли, показували різноманітні

знання й вміння.

  "Чобіток"

       Дякуємо всім  учням та їх батькам, які взяли участь у акції "Чобіток".Разом ми зробили добру справу. Всі зібрані речі передані до Червоного Хреста.

                 1 березня 2018 року в школі  відбулася гра «Соняшник».

        Це було справжнє свято українського слова, історії та культури.

        Учні із задоволенням виконували цікаві й пізнавальні завдання гри, показували свою кмітливість та ерудованість.

Монетки діткам

              15лютого учні  школи долучилися  до благодійного руху, присвяченого Всесвітньому дню онкохворої дитини. Цю акцію організовує міжнародний благодійний фонд "Таблеточки"з метою не тільки нагадати про проблему дитячої онкології, але й показати школярам, що допомагати іншим – це просто. Протягом тижня учні школи збирали копійки та дрібні купюри у власноруч створені красиві коробки. Найбільшу суму (343 грн.) зібрали учні   1 класу. Учениця цього класу Кенюх Софія розкрила свою копілку й усі зібрані там монетки ( 53 грн.) принесла для участі в акції.

     Всього в ході акції було зібрано й перераховано в фонд "Таблеточки"                 875 гривень.

        Маленької допомоги не буває - з копійок ми зібрали немаленьку суму.

   14 лютого  в рамках соціального партнерства до школи завітали  в гості студенти І курсу та викладачі Лисичанського нафто-хімічного технікуму. Гості відвідали шкільний музей краєзнавства та народознавства, а викладачі технікуму провели для команд  захоплюючий квест «Топ-менеджер». Команди складали сімейний бюджет, рекламували продукцію, розв′язували складні задачі та завдання. Перемогла команда учнів ЗОШ №9. Всі учасники заходу одержали солодкі винагороди й залишилися задоволеними від спілкування.

Вітаємо шкільну команду юнаків та

їх тренера Кошель О.П.

з  ІІ місцем  у міських змаганнях з баскетболу

Одна єдина соборна України
       Ось таку карту України створили учні 1-9 класів у День соборності України зі своїх долоньок. 

Нехай ніхто не половинить,

Твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина, Україно,

Бо ти на всіх у нас одна.

Одна від Заходу й до Сходу

Володарка земель і вод -

Ніхто не ділить хай народу,

Бо не поділиться народ.

СВЯТА ЗИМОВОГО ЦИКЛУ

         Поєднання  українських  різдвяних та   новорічних звичаїв, обрядів відтворили  учні  школи в останній день свят зимового циклу.

       Всі учні школи старанно готувалися до свята. Кожен виступ був яскравим і неповторним. Серед учнів 1-4 класів журі навіть не змогло визначити переможців, бо всі виступи були неперевершеними. Серед учнів 5-9 класів І місце посіли  5,7 класи,  ІІ – 6 клас, ІІІ -8 клас.

          6 СІЧНЯ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ 120 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВОЛОДИМИРА СОСЮРИ (1898 -1965) - ВИДАТНОГО УКРАЇНСЬКОГО ПОЕТА.У МІСТІ ПРОВОДИВСЯ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ "ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ", В ЯКОМУ НАША ШКОЛА БРАЛА УЧАСТЬ. НАШ ПОСТЕР "МИ ЇХ ПРОДОВЖУЄМ ДІЛА" ПОСІВ ІІІ МІСЦЕ.

День Святого Миколая 

    З початком зими починаються веселі зимові свята та розваги. Перше свято, якого діти чекають з нетерпінням, - це свято Святого Миколая. Цей день завжди є чудодійним святом для всіх дітей. 19 грудня до учнів початкових класів завітав Святий Миколай.  Там, де діти, там завжди веселощі, маленькі шаленства. І сьогодні наші діти були щасливими, веселими, радісними, бадьорими, усміхненими. Дякуємо  Гонтаревій М., Чепізі С., Наволоці Д., Сисаліній П. Котовій М., Литовченко С., Бережній А., Ореховій К., Ореховій Д., Кузнецову М.,  Размисловій Д.за таке прекрасне свято.

                            День Збройних сил

                           України в школі

         6 грудня відзначається День Збройних сил України –  це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. У нашій школи пройшов ряд заходів з нагоди Дня Збройних Сил України.

            Напередодні свята була проведена акція «Посилка солдату», в рамках якої учні передали солдатам на передову листи, малюнки, продукти харчування, сувеніри.

          6 грудня першокласники відвідали шкільний музей краєзнавства і народознавства, а для учнів 2-4 та 5-9 класів було проведено спортивні змагання «Веселі старти». ІІІ місце у змаганнях серед учнів початкової школи  посіла команда 3 класу, ІІ місце дісталося команді 2 класу, а переможцями змагань стали учні 4 класу. Серед старшокласників ІІІ місце посіли семикласники, друге місце завоювали учні 6 класу, а перемогу здобули учні 5 класу.

           У цей день до школи завітали представники прикордонної служби України та військові з передової. Гості були у захваті від свята, отримали багато позитивних емоцій від спілкування з дітьми. У кінці змагань військові й учні обмінялись прапорами України з побажаннями. Школярі подарували гостям сувеніри, обереги, листи та малюнки.

Ми, нинішнє покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо-жовтий прапор свободи в нашій державі.

   Учні нашої школи долучилися до інтернет-флешмобу до Міжнародного дня людей

з інвалідністю. Учні 5-8 класів взяли участь у інтерактивному уроці, який підготувала Матяш О.Є. Учні дізналися багато нового й цікавого. Разом ми робимо світ добрішим!!!

Шкільний фестиваль талантів «Крок до зірок»

 

     1 грудня 2017 року в школі відбувся традиційний фестиваль «Крок до зірок», в рамках якого

учні продемонстрували свої таланти. Фестиваль проходив в два етапи: вокал та хореографія.

Учні готувалися до конкурсу протягом двох місяців, ретельно відбирали концертні номери,

готували костюми, старанно тренувалися.

У цьому їм допомагали класні керівники.

Підсумки фестивалю:  

Номінація «Вокал»

1-4 класи

 І – 1кл., 2-А кл.

ІІ – 2-Б, 3кл.

ІІІ -  4кл

5-9 класи

І – 7кл., 6 кл.

ІІ – 5кл., 9кл.

ІІІ – 8 кл.

Номінація «Хореографія»

1-4 класи

І – 1 кл. 2-Акл.

ІІ – 2-Б, 4кл.

ІІІ – 3кл.

5-9 класи

І – 7кл., 8 кл.

ІІ – 5кл., 9кл.

ІІІ – 6 кл.

Вітаємо переможців!

  Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.  Учні школи долучилися до акції: виготовили плакати, взяли участь в тренінгах.

День захисника України в школі

   13 жовтня в школі відбувся захід до Дня захисника України. Учні 1-9 класів  змагалися в умінні варити козацький куліш, ліпити вареники, співати козацьких пісень. Переможених не було, але все ж місця розподілилися так:

серед 1-4 класів 

І місце - 3 клас 

ІІ місце -1 та 2а клас

ІІІ місце -4 та 2б клас

серед 5-9 класів

І місце - 6 клас 

ІІ місце -7 та 9 клас

ІІІ місце -5 клас

Запроваджуємо в школі інклюзію

     У цьому навчальному році в школі відкрито інклюзивний клас. За досвідом адміністрація школи та педпрацівники відправилися до ЗОШ І-ІІІ ст. №12, яка вже 5 років впроваджує інклюзію. Педпрацівники дванадцятої школи радо поділилися досвідом, показали свої напрацювання.Розказали про досягненя й проблеми в організації інклюзії.

День вишиванки в школі

      Вишиванка – це генетичний код українця. Уже втретє 18 травня ми відзначаємо    в школі це свято.

   Дрес-кодом дня стала вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. В акції взяли участь не лише учнів, а й вчителі та персонал школи. Протягом дня було проведено безліч виховних заходів, парад вишиванок, а на І поверсі школи учнями була створена величезна вишиванка з візерунків, намальованих дітьми.

    Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

 18 травня — День пам'яті жертв

Депортації кримських татар  

       З метою вшанування представників кримськотатарського народу, загиблих і постраждалих в результаті організованого радянською владою геноциду, а також привернення уваги до нинішнього драматичного становища кримських татар, викликаного анексією Криму РФ, у школі пройшов захід, організований представником прикордонної служби України, який раніше ніс службу в Криму.

    11.05.2017 року учні школи до Дня Європи в Украні здійснили віртуальні подорожі країнами Європи. До цієї подорожі виготовили прапори країн Європи й вирушили в подорож. Пропонуємо вашій увазі фотозвіт.

      У рамках щорічної акції  «Ми їдемо з колядою» представники громадської організації «Молода просвіта» та Тернопільський гурт «ФаМажор» 18 січня відвідали нашу школу. Театралізоване  дійство, показане гостями, нікого не залишило байдужим. А пісні, у виконанні гостей, покликали учнів в колективний танок.